r e k l a m a


Zaginęła 17-latka z Gliwic. Czy ktoś widział Martę?

Referat ds. Przestępczości Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach od 7 września 2023 roku prowadzi poszukiwania opiekuńcze za 17-letnią Martą Liebiedzińską.

Poszukiwana Marta ostatni raz widziana była przez opiekuna prawnego 1 września 2023 roku. Dziewczyna zadeklarowała, że wychodzi do swojej koleżanki. Od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z opiekunem.

Przeprowadzone dotychczas czynności nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanej.

Rysopis:
• Wiek z wyglądu: 17 lat
• Wzrost: około 160 cm
• Budowa ciała: szczupła
• Włosy: do ramion, ciemny blond, z przodu farbowane na różowo
• Oczy: brązowe
• Nos: kolczyk w nosie

Cechy charakterystyczne: na przedramionach od strony wewnętrznej posiada tatuaże przedstawiające liść marihuany i serca w płomieniach.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu małoletniej prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, telefon całodobowy 47 8592255 lub do najbliższej jednostki policji.

Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu lub jakiekolwiek informacje o miejscach, w których przebywał, mogą kontaktować się bezpośrednio z Referatem ds. Przestępczości Nieletnich KMP Gliwice przy ul. Powstańców Warszawy nr 12, tel. 47 8592 391, adres e-mail: [email protected]

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
8 miesięcy temu

możliwa celebrytka, kolejna już

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI