r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zlot Pojazdów Minionej Epoki w Gliwicach

Piękne Syreny, Mercedesa 1930, Triumph Spitfire czy Subaru Libero oraz wiele innych zabytkowych samochodów będzie można zobaczyć w Europie Centralnej podczas Zlotu Pojazdów Minionej Epoki, który zawita tam w sobotę 3 września.


Na parkingu Europy Centralnej od godz. 13:30 do 15:30 zobaczymy pojazdy nie tylko z czasów PRL, ale także perełki związane z dziejami XX-wiecznej motoryzacji. – Ta akcja to prezent dla wszystkich naszych klientów, którzy interesują się niezwykłymi samochodami – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – Stanowi również świetną okazję do tego, aby w rodzinnym gronie przyjrzeć się cackom, jakie czasem jeszcze kilkanaście lat temu jeździły po drogach.
Prezentacja w Europie Centralnej to okazja do wyboru najpiękniejszego samochodu. W plebiscycie uczestniczą wszyscy, którzy znajdą się tego dnia w specjalnej strefie prezentacyjnej na parkingu centrum przy Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. – Zlot Pojazdów Minionej Epoki to cykliczna impreza, w ramach której mieszkańców Śląska chcemy zarazić pasją do pojazdów sprzed lat – mówi organizator Tomasz Krzyżowski. – Z jednej strony to okazja dla właścicieli do udziału w rozmaitych konkurencjach i zaprezentowania swoich perełek szerszej publiczności, z drugiej to możliwość obcowania z unikatowymi samochodami. W tym roku w Europie Centralnej zobaczymy ponad 50 aut, między innymi MG TED 1950, Mercedesa 1930, Dodge Chargera Jacka Danielsa, Triumph Spitfire czy Subaru Libero. Nie zabraknie prezentacji coraz rzadszych na szosach Wartburgów, Syren, Fiatów 125 i 126 oraz Nysek.
Zlot4
Miłośnicy podróży mogą również zainteresować się trwającą do 18 września akcją dla pasjonatów jednośladów. W ramach „Jeżdżę i pomagam” mieszkańcy Śląska mogą wspólnie „wykręcić” 15 000 złotych, jakie po przejechaniu 100 000 kilometrów Europa Centralna przekaże na rehabilitację dzieci z Gliwic oraz okolic. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.europacentralna.eu

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI