Znamy nowego trenera Gliwickiej Akademii Futsalu!

Dwa tygodnie temu zakończył się sezon w Ekstraklasie Futsalu. GAF Jasna pożegnała się z dotychczasowym trenerem – Rafałem Barszczem.

Zgodnie z deklaracjami Zarządu, poznaliśmy nowego szkoleniowca. Zespół w kolejnym sezonie poprowadzi Marcin Waniczek, który przez ostatnie tygodnie współpracował z klubem i zyskał przychylność oraz akceptację zarówno zespołu jak i Zarządu.

W sobotę, w hotelu Silvia odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu. Na spotkaniu obecny był również były trener GAF Jasna, Rafał Barszcz. Zarząd klubu wręczył mu okazały puchar oraz upominki klubowe. To podziękowanie za 2,5 roku dobrej współpracy.

Ogłoszono również wyniki corocznego głosowania. Zawodnicy, trenerzy oraz Zarząd oddawali swoje głosy na zawodników, którzy ich zdaniem zasługują na wyróżnienie. Tytuł MVP całego sezonu (ang. Most Valuable Player, czyli Najbardziej Wartościowy Gracz) trafił do Macieja Mizgajskiego. Kapitan zdobył najwięcej głosów. Najlepszym zawodnikiem jesieni okazał się Marcin Kiełpiński, natomiast najlepiej tej wiosny spisywał się Tomasz Lutecki. Do nagrodzonych zawodników trafiły upominki oraz pamiątkowe tabliczki.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI