r e k l a m a


Bulwersujące zdarzenie. Skradziono Dzieciątko ze żłóbka na Rynku (TV)

spot_img
r e k l a m a

Figurka Dzieciątka zniknęła ze stajenki stojącej na Rynku.

O zdarzeniu zawiadomiła policję firma ochroniarska wynajęta przez Urząd Miejski. Brak figurki stwierdzono dzisiaj około godz. 4.00 nad ranem. Nie wiadomo, czy była to celowa kradzież czy głupi chuligański wybryk. Policja prowadzi dochodzenie mające na celu ustalenie sprawców. Zaplanowane na piątek uroczystości związane ze świętem Trzech Króli odbyły się przy pustym żłóbku.

Mimo przenikliwego zimna na Rynku pojawiła się grupa gliwiczan, która wspólnie z kapelą Biesiada śpiewała kolędy. Byli też kolędnicy, z gwiazdą i turoniem.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_01/20120106_ukradzione_dzieciatko.flv” /]
 

Czy uważacie, że miasto powinno zapłacić firmie ochroniarskiej za pilnowanie żłóbka?

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dario35
dario35
12 lat temu

Za co za to że spali zamiast pilnować nonsens 🙂

ach ten nasz monitoring
ach ten nasz monitoring
12 lat temu

Gliwice to tak niebezpieczne miasto że nawet sobie nie zdajecie sprawy. Przed Urzędem miejskim niezidentyfikowane osoby zaczynają odpiłowywać Gliwickie fauny później „Chłopiec z Łabędziem” zostaje skradziony – nikt nic nie widział i nie słyszał – a to centrum miasta (gdyby nie wysoka wygrana znajomy złodzieii nie poinformowałby policji) Pijany kierowca na ulicy Jagielońskiej rozbija inny samochód po czym ucieka. Teraz na samym rynku dochodzi do takiego występku. Boże osoby które wydają tyledziesiąt milionów na monitoring Gliwic chyba sobie z nas kpią. Powinni za to odpowiedzieć a sprawa zostanie zamieciona pod dywan albo znajdzie się kozła ofiarnego !!

KKK
KKK
12 lat temu

A dlaczego miasto ma płacić firmie ochroniarskiej? Niech kościół płaci!

realny
realny
12 lat temu

monitoring jest bardzo dobry i sprawny ale niestety policja nie ma kasy żeby przy monitorach siedział non stop policjant i obserwował. na monitory zerka dyżurny podczas odbierania telefonów, koordynowania policjantów przyjmowania ludzi na komisariacie itd…….

ach ten nasz monitoring
ach ten nasz monitoring
12 lat temu
Reply to  realny

czyli jesli ktos cie pobije lub zabije to policja będzie w stanie po pewnym czasie złapać winnego. Szkoda ze nie zapobiega się pobiciom czy gwałtom…

Canis
Canis
12 lat temu

Glosowałeś na PO? Więc miej pretensje do rządu! W Policji jest tak rewelacyjnie, że w Gliwickiej brakuje 84 policjantów! Może Ty się zgłosisz do tego „miodu- zawodu”?

AndrzejD
AndrzejD
12 lat temu
Reply to  realny

…typowe myślenie głupka magistrackiego – monitoring jest dobry tylko nie ma kto go obserwować. To po jaką cholerę wydawać grube miliony na bezsensowne inwestycje.
Gliwickie władze są dobre w trwonieniu nie swoich pieniędzy.
Za taki numer już dawno powinien ktoś z UM wylecieć dyscyplinarnie.

wasz_zawsze_nieomylny_guru
wasz_zawsze_nieomylny_guru
12 lat temu

To jakieś kompletne niezrozumienie tematu. Trzeba naprawdę wiele złej woli żeby nie wiedzieć, że dzieciątko zabrali na wojaże po blaszakowie trzej królowie;)

ten co troche wie o życiu
ten co troche wie o życiu
12 lat temu

Nie ma co gdybać, kamera nie obejmuje tego fragmentu ot i cała tajemnica.
To tylko świadczy jaką mamy bezstresową młodzież i wszystko dla nich jest cool.

monitoring-do-******
monitoring-do-******
12 lat temu

To swiadczy że mamy bezstresową mlodzież i monitoring do ***** Takie rzycze odkrywają brak bezpieczeństwa w mieście Gliwice. To pokazuje że jesli ktoś by na kogoś tam napadł czy zgwałcił jakąś kobietę to także nikt o niczym by nie wiedział.. To smutne i przykre że Śląska Siec Metropolitalna (dziecko Frankiwicza) jest tak wychwalana a tak na prawde jest po prostu do ******

victor
victor
12 lat temu

wiecie co lepiej sie na ten temat nie wypowiadajcie bo bzdety piszecie

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI