r e k l a m a


DTŚ w sieci. Ruszyła strona inwestycji

Ruszyła strona internetowa dotycząca budowy Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach.

Na stronie zebrano wszystkie najważniejsze informacje na temat trasy. Od aktualności ważnych dla kierowców, przez mapy ukazujące przebieg DTŚ i kamery rejestrujące postęp prac na placu budowy – po ciekawostki związane z inwestycją. Na stronie głównej wyświetlają się aktualności związane z Drogową Trasą Średnicową. Są też inne zakładki – „o inwestycji”, „przebieg DTŚ”, „wizualizacje”. W zakładce „zobacz DTŚ” – użytkownik może obserwować postęp prac na placu budowy dzięki kamerom przekazującym obraz „na żywo”.

W zakładce „objazdy” każdy kierowca znajdzie przydatne informacje o utrudnieniach i zmianach w ruchu, które także mają związek z budową DTŚ.

Zobacz stronę DTŚ

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cliper
cliper
10 lat temu

jeszcze nie oswoiłem się z tak ogromną zmianą-ale wierzę że efekty będą odczuwalne na + a moje i inne pokolenie docenią to co śmiało można nazwac najwieksza przemiana w histori miasta

Silesian
Silesian
10 lat temu

Uczciwie trzeba przyznać, że takiej strony www (duch czasów) nie miał dotąd żaden z budowanych wcześniej odcinków DTŚ – oby dane były na bieżąco aktualizowane – brakuje podobnej inicjatywy po stronie budowniczych PODIUM! kamera – wciąż nie działająca na innych przeglądarkach niż IE – to ciut zbyt skromnie, zważając na zakres i wartość inwestycji.

observer
observer
10 lat temu

News co najmniej pisany „na odwal”. Streszczenie strony internetowej. Kto będzie chciał ten wejdzie i zobaczy co na niej jest. Poszukuję KONKRETNYCH wiadomości a na infogliwice.pl coraz rzadziej takowe się pojawiają.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI