r e k l a m a


Jeszcze szybciej dojedziesz do Katowic autobusem

Dzięki otwarciu drugiego, gliwickiego odcinka DTŚ jeszcze szybciej można dojechać z Gliwic do Katowic.

Firma Inter od kilkunastu miesięcy wozi pasażerów na trasie z naszego miasta do stolicy województwa i z powrotem. Od kilku dni wszystkie kursy na trasie Gliwice – Katowice są realizowane DTŚ. – Dzięki zmianie trasy, czas przejazdu zostanie skrócony. Ceny biletów nie ulegają zmianie – zapewnia firma Inter.

Pierwszy autobus w dni robocze wyrusza z placu Piastów o 5.50, natomiast ostatni o 20.20. Pierwszy kurs z Katowic startuje w dni robocze o godz. 5.35, a ostatni o 20.05.

Bilet jednorazowy kosztuje 6 złotych, a miesięczny 189 zł. Firma Inter przygotowała również zniżki m.in. dla studentów czy uczniów. Zobacz więcej na stronie firmy Inter.

Z firmą Inter dojedziemy również z Gliwic do Krakowa.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
An
An
8 lat temu

Nadal obowiązuje ulga handlowa czyli bilety nadal są po promocyjnej cenie 5 zł

JA
JA
8 lat temu

10 linijek i trzy razy „natomiast”.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

daleko w tyle zostawiają KZKGOP bo mają czyste autibusy w których nie ma tłoku

Bg
Bg
8 lat temu

Kierowcy firmy Inter chyba musza przejść dodatkowe kursy z ustawy prawo o rychu drogowym bo nagminnie jeżdżą po DTŚ środkowym pasem. NAGMINNIE.

Krzysztok
Krzysztok
8 lat temu
Reply to  Bg

Potwierdzam!
Ale to niestety specjalność wielu kierowców, również tych z ciężarówek. Królowie środkowego pasa.
Drugi typ kierowców, to ci uczuleni na pas dla włączających się do ruchu – wjeżdżają na prawy pas drogi jeszcze gdy jest linia ciągła, zamiast pojechać chwilę dodatkowym pasem by nabrać prędkości.

Student
Student
8 lat temu

Super ekstra, ze nie zmieniają cen za to zmienili trase. Przez co nie zatrzymują się przy akademikach. Skoro bilet w busie odjeżdżającym z Placu Piastów kosztuje 5 zł za podróz 30 minut nowym kawałkiem DTŚ, a pociąg odjeżdżający z dworca obok placu Piastów, jedzie również 30 minut, ale bilet kosztuje 2.45 zł, to dla mnie jazda busem straciła urok, w momencie kiedy i tak musze iść praktycznie na dworzec. Mam nadzieja że firma Inter stworzy oficjalny przystanek na rondzie Akademickim.

ZZ
ZZ
8 lat temu
Reply to  Student

Dokładnie mam ten sam problem – zaoszczędzili 5min jazdy, ale stracili przystanek na którym wsiadało czasem więcej osób niż przy PP.

Kiedy pociągi jeździły jeszcze po 45min i miały spóźnienia to nie miałem wątpliwości że lepiej wydać więcej i jechać busem. Teraz KS poprawiło usługi i wciąż jest duża różnica w cenie.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI