reklamaspot_img
spot_imgspot_img

Nowa firma będzie woziła na trasie Gliwice – Kraków

Kilka miesięcy temu na rynku pojawiła się firma, która postanowiła tanio i szybko wozić pasażerów na trasie Gliwice – Kraków.

Nie inwestowała jednak w reklamę, co przełożyło się na marne zainteresowanie klientów i sprawiło, że firma szybko połączenie zlikwidowała. Ci, którzy zdążyli z usług firmy skorzystać bardzo żałowali, że znów będą musieli jeździć pociągami. Powstał nawet profil na Facebook’u, na którym pasażerowie protestowali przeciwko likwidacji linii. Wówczas o połączeniu Gliwice – Kraków zrobiło się głośno. To jednak nic nie dało i firma przestał jeździć na tej trasie. Teraz pojawiły się kolejne przedsiębiorstwa, które reaktywowały połączenie.

Firmy Inter i Uni-bus od 1 czerwca kursują na trasie Gliwice-Zabrze-Kraków. Jest to linia pośpieszna przez autostradę A4.

Z Placu Piastów autobusy odjeżdżają o godz. 5.40, 8.40, 11.40, 14.40, 17.40 i 20.40. W tym samym czasie wyjeżdża także pojazd z Krakowa.

Gliwice-Kraków-rozkład

Cennik biletów

Cennik obowiązuje w autobusach Inter. W Uni-bus bilety kosztują 20 i 17 zł.

cennik-gliwice-krakow

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI