r e k l a m a


Nowy plac zabaw i boisko do siatkówki powstaną w Gliwicach

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce rozpoczną się prace przy budowie placu zabaw, boiska do gry w siatkówkę plażową oraz wykonanie chodnika przy ul. Chałubińskiego w Gliwicach.

Ważna informacja jest taka, że Miejski Zarząd Usług Komunalnych na inwestycję planował przeznaczyć 550 tysięcy złotych, ale wszystkie oferty złożone w przetargu są niższe, a niektóre zdecydowanie niższe.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Bielska-Białej, która zadeklarowała wykonanie inwestycji za 244 tysiące zł. To ponad 300 tys. zł taniej, niż zakładał MZUK. Drugie w kolejności było przedsiębiorstwo z Gliwic, które zaproponowało kwotę 288 tys. zł. Najdroższą ofertę przedstawiła firma z Bierunia, która chciała prawie 485 tys. zł.

Co zostanie wykonane w ramach inwestycji?

Plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej oraz chodnik. Wykonawca będzie musiał m.in. przenieść istniejące ogrodzenie i wykonać nowe boisko z nawierzchnią piaskową. Plac zabaw również zostanie ogrodzony oraz będzie posiadał bezpieczną nawierzchnię. Pojawią się urządzenia zabawowe, ławki oraz kosze na śmieci. Nie zabraknie stojaków dla rowerów i piłkochwytów.

Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy przetargu nastąpi wkrótce.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI