r e k l a m a


Szkółka piłkarska Jarka Kaszowskiego rozpoczyna nowy sezon

Akademia TEAM to obecnie już 300 dziewczynek i chłopców, którzy trenują grę w piłkę nożną.

Nowoczesna baza treningowa, wykwalifikowana kadra trenerska i program treningowy – to największe, ale nie jedyne atuty akademii.

– W związku z ciągłym rozwojem TEAM-u wprowadziliśmy kilka nowości. Stworzyliśmy bardziej precyzyjny podział na grupy wiekowe tak, aby umożliwić trenerom indywidualne podejście do każdego młodego piłkarza – mówi Jarosław Kaszowski, wieloletni zawodnik Piasta Gliwice, a obecnie właściciel akademii TEAM.

Powstał długo oczekiwany Golden TEAM, czyli grupa najzdolniejszych piłkarzy, do której można awansować w każdym momencie, ale również można z niej wypaść. Akademia została członkiem Śląskiego Związku Piłki Nożnej i w ramach Podokręgu Zabrze będziemy rywalizować z innymi rówieśnikami w meczach ligowych i turniejowych. Od nowego sezonu rywalizacja ligowa obejmie drużyny:
– Golden TEAM 2007
– Golden TEAM 2006
– rocznik 2004/2005 będzie rozgrywać mecze turniejowe

Wszystkie drużyny rywalizować będą co tydzień. Treningi nadal odbywać się będą w hali Jasna 31, czas trwania treningów wynosi 60 – 80 minut, w zależności od rocznika. Każdą grupą opiekować się będzie minimum 2 lub 3 trenerów tak, aby każdy szkoleniowiec zajmował się maksymalnie 12 młodymi piłkarzami.

– Zarówno zajęcia jak i nabór trwają przez cały rok. Nie prowadzimy selekcji, W TEAM-ie każde dziecko niezależnie od umiejętności może rozwijać swoją futbolową pasję – zachęca Jarosław Kaszowski.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI