r e k l a m a


Wraz z matką atakował strażników miejskich. Użyli paralizatora

Zaatakowano strażników miejskich. „W trakcie podejmowania przez nas czynności, w mężczyźnie zaczęła wzrastać agresja. Mężczyzna szarpał ręce, umundurowanie oraz zaczął odpychać interweniującego funkcjonariusza i używał wobec niego słów wulgarnych. Po chwili dołączyła do niego jego matka” – informuje straż miejska.

„Zaczęło się niepozornie od postoju pojazdu na chodniku. Auto utrudniało ruch. Właściciel pojazdu okazał się bardzo nerwowy. Pomimo faktu, że był w towarzystwie swojej małej córeczki, jego zachowanie odbiegało daleko od przyjętych norm. Z przykrością stwierdzamy, że nie dawał jej w tym momencie dobrego przykładu i wychowania. W trakcie podejmowania przez nas czynności, w mężczyźnie zaczęła wzrastać agresja. Mężczyzna szarpał ręce, umundurowanie oraz zaczął odpychać interweniującego funkcjonariusza i używał wobec niego słów wulgarnych powszechnie uznanych za obelżywe. Po chwili dołączyła do niego jego matka. Kobieta również zaczęła szarpać i odpychać jednego ze strażników. Mężczyzna ostatecznie podjął próbę ucieczki, w związku z czym, został zastosowany wobec niego środek przymusu bezpośredniego – paralizator elektryczny” – informuje straż miejska.

Za nieprawidłowy postój grozi 100 zł mandatu, ale za naruszenie nietykalności funkcjonariusza i jego znieważenie to już do 3 lat pozbawienia wolności.

„Sprawa trafiła do sądu. Zapadł wyrok, że zarówno mężczyzna, jak i kobieta, są winni zarzucanych im czynów. Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 2000 zł oraz łączną kwotą kosztów sądowych 270 zł. Natomiast kobieta została ukarana grzywną w wysokości 1000 zł oraz łączną sumą kosztów sądowych 170 zł” – informuje SM Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
9 miesięcy temu

oboje winni tylko kobieta o połowę mniej bo tylko 1 000 pln, i mniejsze koszty sądowe XD

jJAROSŁAW ZBAWICIEL
jJAROSŁAW ZBAWICIEL
9 miesięcy temu

straż to jak rzep się czepiają

Ryszard
Ryszard
9 miesięcy temu

Chcą ćwoki pokazać jacy są ważni

Jarek
Jarek
2 miesięcy temu

Wrzody udajce yaangaowanie. Yakocajcz spokj omijani syerokim ukiem Matka y sznem s ich wrogiem

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI